Ми завжди раді публікувати виключно корисні та потрібні статті на тему покрівельних матеріалів та послуг, замовити які можна зараз. Дізнайтесь більше про нас, перш ніж оформити першу заявку.
Блог
Оптимальний вибір утеплювача для даху
Утеплення покрівлі є важливим аспектом при будівництві та ремонті будівель. Цей процес дозволяє значно підвищити енергоефективність будинку, що неминуче призведе до зниження витрат на опалення та створить комфортні умови проживання будь-якої пори року.
Область застосування PIR-плит
PIR-плити (плити з поліізоціануратного пінопласту) є надійним і ефективним рішенням для застосування в різних промислових сферах. Їх використання надає безліч переваг. Утеплення з використанням ПІР-плит дозволяє значно скоротити енерговитрати, підвищити безпеку та забезпечити стабільні умови для зберігання та транспортування різних матеріалів.
Як вибрати ПВХ мембрану для покрівлі?
ПВХ мембрана (полівінілхлоридна) є сучасним матеріалом, який використовується для гідроізоляції покрівлі. Основне призначення – захист даху від вологи та зовнішніх атмосферних впливів, забезпечуючи довговічність та надійність покрівельного покриття. Виготовляється з високоякісного полівінілхлориду, який має високу міцність, стійкість до УФ випромінювання та механічні пошкодження.
Як вибрати гідробар'єр для даху
Гідробар'єр для даху є спеціалізованим матеріалом, який застосовується в покрівельних роботах для забезпечення надійного захисту даху від води, вологи, снігу та інших агресивних факторів навколишнього середовища. Якщо правильно вибрати гідробар'єр для даху, можна значно продовжити термін служби покрівельного покриття і забезпечити оптимальні умови внутрішньої експлуатації приміщення під дахом.
Що таке мембранна покрівля?
Мембранна покрівля – це один із найбільш затребуваних рулонних гідроізоляційних матеріалів, який помітно виграє на тлі стандартного шару гідроізоляції на бітумній основі. Таке покрівельне покриття здатне зберігати цілісність протягом активної та тривалої експлуатації. Найчастіше необхідність у ПВХ мембрані виникає під час ремонтних робіт на плоских покрівлях різних підприємств, технічних будівель, ТЦ, де є виходи вентиляційних шахт, встановлені системи кондиціювання та інше обладнання, що потребує постійного догляду.