Блог

Як вибрати ПВХ мембрану для покрівлі?

Дата: 20.05.2024 Просмотров: 45 Комментарии 0
Як вибрати ПВХ мембрану для покрівлі?

ПВХ мембрана (полівінілхлоридна) є сучасним матеріалом, який використовується для гідроізоляції покрівлі. Основне призначення – захист даху від вологи та зовнішніх атмосферних впливів, забезпечуючи довговічність та надійність покрівельного покриття. Виготовляється з високоякісного полівінілхлориду, який має високу міцність, стійкість до УФ випромінювання та механічні пошкодження.

Подробнее

Як вибрати гідробар'єр для даху

Дата: 04.02.2024 Просмотров: 80 Комментарии 0
Як вибрати гідробар'єр для даху

Гідробар'єр для даху є спеціалізованим матеріалом, який застосовується в покрівельних роботах для забезпечення надійного захисту даху від води, вологи, снігу та інших агресивних факторів навколишнього середовища. Якщо правильно вибрати гідробар'єр для даху, можна значно продовжити термін служби покрівельного покриття і забезпечити оптимальні умови внутрішньої експлуатації приміщення під дахом.

Подробнее

Що таке мембранна покрівля?

Дата: 04.02.2024 Просмотров: 82 Комментарии 0
Що таке мембранна покрівля?

Мембранна покрівля – це один із найбільш затребуваних рулонних гідроізоляційних матеріалів, який помітно виграє на тлі стандартного шару гідроізоляції на бітумній основі. Таке покрівельне покриття здатне зберігати цілісність протягом активної та тривалої експлуатації. Найчастіше необхідність у ПВХ мембрані виникає під час ремонтних робіт на плоских покрівлях різних підприємств, технічних будівель, ТЦ, де є виходи вентиляційних шахт, встановлені системи кондиціювання та інше обладнання, що потребує постійного догляду.

Подробнее

Розрахунок кількості кріплення ПВХ ТПО мембрани

Дата: 19.10.2023 Просмотров: 152 Комментарии 0
Розрахунок кількості кріплення ПВХ ТПО мембрани

Розрахунок достатності закріплення покрівельного матеріалу вітровому відриву слід проводити на нормативну величину середнього складового вітрового навантаження, що діє на тій чи іншій висоті від поверхні землі.

Подробнее

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
uk